Teslim Sonrası

Teslim Sonrası

Her Konuda Muhatabınız;

Dairenizi (bağımsız bölümünüzü) teslim aldıktan sonraki tüm süreçlerde; bilgi almak, bildirimde bulunmak, tüm istek ve taleplerinizi iletmek ve gerekli koordinasyonun sizin için sağlanmasını gerçekleştirmek için muhatabınız İSTANBUL LOUNGE 2 Site Yönetimi olmalıdır.

Dairelerde sonradan Oluşabilecek Kullanım Kaynaklı Olmayan Garanti Kapsamındaki Eksik ve Hatalı İmalatlar İçin İse ;

EROĞLU YAPI İNŞAAT VE GAYRIMENKUL GELIŞTIRME SAN. TIC. A.Ş'nin Müşteri İlişkileri / Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü, taleplerinizi ve bildirimlerinizi düzenli olarak kayda alacak ve konuyu sizin adınıza ilgilisi nezdinde takip edecektir. Talep ve bildirimlerinizin kayda alınması ve takibinin sağlanması açısından, dairenizde oluşabilecek eksik ve hatalı imalatlar hususunda Müşteri İlişkileri / Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü'ne başvurmanız konunun daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır.

Erişim bilgileri 444 3797

Dairenizde oluşabilecek eksik ve hatalı imalatlar hususunda Site Yönetimi bir işlem yapamayacaktır.

Teslim Almanız Gereken Evraklar;

Dairenizi (bağımsız bölümünüzü) teslim aldıktan sonra, Site Yönetimine yapacağınız ziyaret sırasında, size hem şu an incelemekte olduğunuz "İSTANBUL LOUNGE 2 Yaşam Rehberi" dokümanı, site hakkındaki kurallar,taşınma prosedürü ve adres bilgileri gibi tüm yönetimsel bilgi ve belgeler teslim edilecektir.

Teslim Etmeniz Gereken Evraklar;

Dairenizi teslim aldıktan sonra belli ise, taşınma tarihinizi, konutta ikamet edeceklerin iletişim (ev, iş, cep telefonları ,mail adresi) ve hüviyet bilgilerini, tapu bilgilerinizi, eğer dairenizi kiralayacak / kiralamış iseniz kira sözleşme fotokopisini Site Yönetimine iletmeniz, herhangi bir sürprizle karşılaşmaksızın, gerekli iş ve işlemlerinizin tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Bu işlemler esnasında ilgili taşınma ve tadilat talimatları da tarafınıza teslim edilecektir. Sakinlerin ortak yararı için bu talimatlara titizlikle uyulmasını rica ederiz.

İLETİŞİM: Atakent Mah. 235. Sok. No:19 Halkalı / Küçükçekmece / İstanbul